Sportovní pro ženu - malý s hřejivým gelem

Neohodnoceno

Když miluje pohyb, je to to pravé pro ni!!! Balíček, ze kterého bude unesena každá sportovní nadšenkyně!!! Krásná a praktická lahev na vodu či jiný drink v kombinaci s dobrotami pro sport a hřejivým gelem!


  • Skladem
740 Kč
Kategorie: Ženy
 

Lahev BOTANELA - kvalitní, praktická, originální a česká!!! Použití kvalitních polykarbonátů evokuje dojem skla, ale zachovává výhody plastů. Pítko je anatomicky tvarované podle lidských rtů. Dvojité uzavírání bez gumových částí je těsné a trvanlivé. Tím je zajištěno snadné plnění láhve i její bezproblémové ruční mytí. Láhev je doplněna praktickým látkovým poutkem. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost atestovaná ve Státním zdravotním ústavu v Praze. Průměr láhve je 7,5 cm, výška 21,5 cm, objem 600 ml, váha 115 g.

Proteinová kaše banánová -  obsahuje 18 g bílkovin na jednu porci z kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu, dále má vysoký obsah vlákniny a nízký obsah nasycených tuků. Bez palmového tuku.  Hmotnost balení: 65 g (-5 %)

Proteinový koktejl jahodový - obsahuje 17 g bílkovin na jednu porci z kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu, dále má vysoký obsah vlákniny a nízký obsah nasycených tuků. Bez palmového tuku. Hmotnost balení: 30 g (-5 %)

Tyto zdravé snídaně nebo svačinky s vysokým obsahem bílkovin, přispějí k růstu a udržení svalové hmoty a také k udržení normálního stavu kostí. 

Tyčinka Mixitky Protein & Kakao  - tato mixitka je Nvšestranná společnice, která dodá síly po náročném tréninku i jako svačina v práci. Bez lepku. Složení: datle, kakaová hmota (18 %), kakaové máslo, mléčný syrovátkový CFM protein (17 %) 

Sport gel TOPVET - hřejivý - Masážní bylinná kompozice ve formě balzámu s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic. Pro podporu při bolestech svalů, kloubů a před náročným fyzickým výkonem. Těchto vlastností doporučujeme využít u aktivních sportovců před zvýšenou fyzickou námahou. Dosáhneme tak snížení pravděpodobnosti možného úrazu. Kromě toho se používá i jako osvědčený podpůrný prostředek na namáhaná místa.  Balení 100 ml

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.