V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Plameňák - pro ty, co se nebojí vyčnívat z davu 4

2 hodnocení

Pro ty, co se jako plameňák nebojí vyčnívat z davu - kombinace krásného zápisníku s plameňákem s domácími luxusnímu pralinkami, ručně vyrobeným mýdlem a lahví na vodu Botanela - pro výjimečné ženy.


  • Skladem
850 Kč
Kategorie: Ženy
 

Originální zápisník s motivem plameňáka a citátem: "Neboj se vyčnívat z davu, užiješ si víc slunce" - Ruční výroba; velikost A5 (14,8 x 21 cm); 80 listů - gramáž 90g/m², kroužková vazba; ozdobný luxusní karton s vroubkovanou strukturou 290g/m² - laminovaný (vodovzdorný) 

Pralinky - výtečné čerstvé pralinky z Čokoládové továrny - výběr toho, co našim jazýčkům nejvíce zachutnalo

Lahev BOTANELA - kvalitní, praktická, originální a česká!!! Použití kvalitních polykarbonátů evokuje dojem skla, ale zachovává výhody plastů. Pítko je anatomicky tvarované podle lidských rtů. Dvojité uzavírání bez gumových částí je těsné a trvanlivé. Tím je zajištěno snadné plnění láhve i její bezproblémové ruční mytí. Láhev je doplněna praktickým látkovým poutkem. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost atestovaná ve Státním zdravotním ústavu v Praze. Průměr láhve je 7,5 cm, výška 21,5 cm, objem 600 ml, váha 115 g.

Mýdlo Bambucké máslo s jasmínem a ovsem od společnosti Topvet - ručně vyráběné přírodní mýdlo obsahuje vysoký podíl bambuckého másla a ovesných vloček. Drobné částečky ovsa dodávají mýdlu velice jemný abrazivní účinek.  Jasmín uklidňuje při tělesném a psychickém vyčerpání. Pokožku hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost a vláčnost. Tato mýdla z řady Nature neobsahují syntetická barviva a jsou parfémovány pouze přírodními silicemi.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.