V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Holčičí záležitost

2 hodnocení

Krásný diář na 2018, velmi šmrncovní láhev na vodu, přírodní balzám na rty - to je ten pravý "holčičí dárek"!!!


  • Skladem
760 Kč
Kategorie: Ženy
 

Lahev BOTANELA - kvalitní, praktická, originální a česká!!! Použití kvalitních polykarbonátů evokuje dojem skla, ale zachovává výhody plastů. Pítko je anatomicky tvarované podle lidských rtů. Dvojité uzavírání bez gumových částí je těsné a trvanlivé. Tím je zajištěno snadné plnění láhve i její bezproblémové ruční mytí. Láhev je doplněna praktickým látkovým poutkem. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost atestovaná ve Státním zdravotním ústavu v Praze. Průměr láhve je 7,5 cm, výška 21,5 cm, objem 600 ml, váha 115 g.

Diář týdenní A5 Mandalas na 2018 od Bobo - originální designovýdiář. Desky jsou upraveny speciální laminací s hedvábým efektem, díky které jsou velmi příjemné na dotek. Diář obsahuje: osobní údaje, plánovač dovolené (měsíční přehled), plánovací kalendář, telefonní předvolby, státní svátky České a Slovenské republiky, mezinárodní svátky, roční výhled, týdenní layout, adresář, mapa Evropy a České a Slovenské republiky. Formát: 143 x 205 mm; Rozsah: 128 stran; Kalendárium: týdenní

Přírodní balzám na rty od Topvet s kokosem a mandlovým olejem. Obsahuje vysoký podíl bambuckého másla a luxusních kosmetických olejů a vosků. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.