V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

O našich balíčcích

Dárkový balíček OUT OF BOX je nevšední dárek složený z pečlivě vybraných produktů zpravidla od skvělých českých výrobců, ale i od renomovaných zahraničních firem. Věříme, že udělá obdarovanému mnoho radosti při každé příležitosti svou nevšedností a vhodnou kombinací produktů - zkrátka "Kouzlem kombinace". Dbáme na to, aby balíčky byly složeny vždy z originálních a kvalitních produktů.

Chceme pro Vás připravit možnost nevšedního obdarování svých blízkých bez jakýchkoli starostí. Proto je vše vkusně zabaleno v moderních přírodních materiálech. Produkty jsou umístěny v přírodním kartonovém boxu plněném dřevitou vlnou pro uložení dárečků hezky měkoučce. Celý obsah balíčku je zabalen do dárkového balicího papíru OUT OF BOX. Uzavřený kartonový box je pak opatřen decentní samolepící dekorační přelepkou - v béžovo-hnědých barvách a pro malé človíčky v kombinaci s veselou zelenou.

 IMG_7988 final do produktuIMG_8000 final k produktu

DSC03285 final

V případě, kdy je součástí balíčku něco křehkého, používáme navíc "bublinkové folie" a jiné fixační materiály. Pro ochranu zasílaných nápojů (sekt, víno, apod.) pak i skvělý nárazuvzdorný obal AirCover.
IMG_8024 final k produktum

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.