V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Album Náš zázrak s mlsáním pro novopečenou či nastávající maminku

3 hodnocení
  • 1 z 3

Krásné vzpomínkové album pro děťátko v kombinaci se zdravým mlsáním pro nastávající či novopečenou maminku (ideální i do porodnice)


  • Skladem
685 Kč
Kategorie: Nejen novopečené maminky
 

Album NÁŠ ZÁZRAK - album z velice kvalitního papíru a s kroužkovou vazbou, která umožňuje příjemné a jednoduché vepisování vzpomínek, navíc také např. odstranění stránek, které nevyhovují, či poměrně snadné vložení stránek vlastních. Do alba je možné vlepovat tématické fotografie, , či udělat otisk nožičky a ručičky děťátka, na které jsou zde také vyhrazené strany. Album je barevně určeno pro všechna pohlaví, je tedy ideální i jako připravený dárek do porodnice,  či k nákupu ještě v období těhotenství. Nemusíte se bát, album neobsahuje žádná cizí bříška, fotky jiných miminek, reklamy, apod. 

Celé album je možné si prolistovat přímo na http://katalog.usmevmaminkam.cz/nas-zazrak-1/FLASH/index.html .  Jedná se o jedinečné album z velice kvalitního papíru a s kroužkovou vazbou. Tato vazba Vám umožňuje velmi příjemné a jednoduché vepisování vzpomínek, navíc také např. odstranění stránek, které Vám nevyhovují, či poměrně snadno vložit nějaké vlastní. Do alba je možné vlepovat také tématické fotografie, pro které je zde speciální prostor, či udělat otisk nožičky a ručičky děťátka, na které jsou zde také vyhrazené strany. Album je barevně určeno pro všechna pohlaví, je tedy ideální i jako připravený dárek do porodnice,  či k nákupu ještě v období těhotenství. Nemusíte se bát, album neobsahuje žádná cizí bříška, fotky jiných miminek, reklamy, není zničeno logem vydavatele ani čárovým kódem. Je tedy skutečně o Vás a Vašem drobečkovi. 

Formát 210x210mm, počet stran 30+obálka, kroužková vazba.

1x česká přírodní limonáda Bohemsca -  bez chemie, bez konzervantů, pouze pasterováno, a navíc bez lepku

Křupavé ovoce do kapsy od Mixit - Banán + jahoda; 65% lyofilizovaný banán, 35 % jahoda

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.