V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Jarní restart pro muže s proteinem

2 hodnocení

Jaro je nádherné, ale všichni známe tu únavu... Nastartujme se balíčkem na podporu pitného režimu, zdravé stravy a domácího relaxu :-) Pohyb a protein navíc pomůže se sundáním nějakého toho kila navíc :-)


900 Kč
Kategorie: Muži

Zvolte variantu

 • Botanela: Země
  • Skladem
  900 Kč
     
 • Botanela: Sport
  • Objednáno
  900 Kč
     
 

Lahev BOTANELA - kvalitní, praktická, originální a česká!!! Použití kvalitních polykarbonátů evokuje dojem skla, ale zachovává výhody plastů. Pítko je anatomicky tvarované podle lidských rtů. Dvojité uzavírání bez gumových částí je těsné a trvanlivé. Tím je zajištěno snadné plnění láhve i její bezproblémové ruční mytí. Láhev je doplněna praktickým látkovým poutkem. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost atestovaná ve Státním zdravotním ústavu v Praze. Průměr láhve je 7,5 cm, výška 21,5 cm, objem 600 ml, váha 115 g.

Luxusní čaj - English Tea Shop; plechovka s 15 bio odbouratelnými pyramidkami -  Zelený čaj s infúzí tropického ovoce obsahující certifikované produkty ekologického zemědělství

Koupelová sůl s mátou - pro relaxaci a uvolnění s přídavkem sušené máty peprné a esenciálními oleji eukalyptus a máta. Sůl desinfikuje pokožku těla a zabraňuje jejímu vysušování. Máta s eukalyptem osvěží organismus a uvolní dýchací cesty. Obsah balení 150g. Od Ruční mýdlárny.

Proteinová kaše banánová -  obsahuje 18 g bílkovin na jednu porci z kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu, dále má vysoký obsah vlákniny a nízký obsah nasycených tuků. Bez palmového tuku.  Hmotnost balení: 65 g (-5 %)

Proteinový koktejl banánový - obsahuje 17 g bílkovin na jednu porci z kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu, dále má vysoký obsah vlákniny a nízký obsah nasycených tuků. Bez palmového tuku. Hmotnost balení: 30 g (-5 %)

Bio celozrnná oplatka - 30g

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.