V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Pyžamožrout, milníkové kartičky a ponožky pro kluky

2 hodnocení

Pyžamožrout - veselý polštářek k mazlení a později na schování pyžamka, milníkové kartičky pro zachycení nejdůležitějších momentů a pokroků děťátka a vtipné popletí ponožky


  • Skladem
1 020 Kč
Kategorie: K narození miminka
 

Polštářek Pyžamkožrout je krásný dekorační polštářek s výšivkami, povlakem i vnitřním polštářkem. Pyžamkožrout si rád pochutná na pyžámku, schová ho do bříška a udělá radost jako polštářek v pokojíčku. Večer je pyžámko vždy na stejném místě, hezky uklizené v bříšku hračky. 

Vyrobeno ze 100% bavlny různé barevné kombinace, 100% bavlněného úpletu, froté úpletu 80% bavlna+20% PES a fleecu 100% PES, uvnitř polštářek ze 100% bavlny je naplněn dutým silanizovaným rounem. Praní na 30°C.  Rozměry: 33 x 21 cm

Milníkové kartičky od Nana party pro zachycení nejdůležitějších momentů a pokroků děťátka. Děťátko se vyfotí s kartičkou, na kterou je možné dopsat datum. Jedná se o 24 krásných ilustrovaných kartiček v češtině. Kartičky jsou z kvalitního papíru, ručně řezané. Seznam kartiček: První fotka, první krok, první mrkvička, první přetočení na bříško, poprvé sedím, první slovo, poprvé stojím, první úsměv, první zoubek, dnes mi je 1 týden, dnes mám 1-11 měsíc(ů), dnes mi je 1 rok, dnes jsem poprvé spal celou noc, dnes jsem poprvé řekl máma, dnes jsem poprvé řekl táta. Kartičky jsou převázány modrým motouzkem a uloženy v kvalitní krabičce od Studia Činčera. 

České designové ponožky Malá popleta udělají spoustu radosti při vybírání té vhodné kombinace ze třech trochu podobných "popletených" ponožek (velikost 0-6 měsíců)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.