V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Krásně černo-bíle k narození miminkaII

2 hodnocení

Kouzelná černo-bílá sada k narození miminka. Nejen, že je univerzální pro holku či kluka, ale tahle černo-bílá kombinace je opravdu krásná a nevšední. 


  • Skladem
860 Kč
Kategorie: K narození miminka
 

Kufřík - dětský kufřík od českého výrobce KAZETO je vyrobený z lepenky (vyrobena z recyklovaného papíru). Povrch je upraven vodou ředitelným lakem a barvami. Vnější rozměr: 24x16x9cm

Milníkové kartičky - od NANAPARTY pro zachycení nejdůležitějších momentů a pokroků dítěte. Děťátko se vyfotí s kartičkou, na kterou je možné dopsat datum. 26 ilustrovaných kartiček v češtině. Kartičky jsou z vysocekvalitního pevného 300g/m2 papíru. Seznam kartiček: 

První fotka, první krok, první mrkvička, první přetočení na bříško, poprvé sedím, první slovo, poprvé stojím, 1 týden - 1-12 měsíc(ů), dnes jsem poprvé spal(a) celou noc, dnes jsem poprvé vyslovil(a) máma, dnes jsem poprvé vyslovil(a) táta, první zub. 

Holčičí a klučičí kartičky (poprvé jsem spal-a, vyslovil-a) jsou zvlášť - jedna je pro chlapečka a jedna pro holčičku. Jednoduše se použije ta, kterou potřebujete.

Přírodní dřevěné kousátko od Vintage Kids -  testované, certifikované dřevěné kousátko v ohledu bezpečnosti a jakosti. Sametově jemný povrch hračky. Kouzelná alternativa k moderním, plastikovým kousátkům. Dřevo a přírodní materiály učí děti oceňovat přírodní a zdravé prostředí. 

Látková plena: 70x70 cm; potisk zvířátka v lese; 100% bavlna

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.