V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Krásně černo-bíle k narození miminka III

2 hodnocení

Kouzelná černo-bílá sada k narození miminka. Nejen, že je univerzální pro holku či kluka, ale tahle černo-bílá kombinace je opravdu krásná a nevšední.  Navíc černobílé a kontrastní prostředí dokáže rozvíjet a zaujmout už opravdu malé děti.


  • Skladem
930 Kč
Kategorie: K narození miminka
 

Kufřík - dětský kufřík od českého výrobce KAZETO je vyrobený z lepenky (vyrobena z recyklovaného papíru). Povrch je upraven vodou ředitelným lakem a barvami. Vnější rozměr: 24x16x9cm

Milníkové kartičky - od NANAPARTY pro zachycení nejdůležitějších momentů a pokroků dítěte. Děťátko se vyfotí s kartičkou, na kterou je možné dopsat datum. 26 ilustrovaných kartiček v češtině. Kartičky jsou z vysocekvalitního pevného 300g/m2 papíru. Seznam kartiček: 

První fotka, první krok, první mrkvička, první přetočení na bříško, poprvé sedím, první slovo, poprvé stojím, 1 týden - 1-12 měsíc(ů), dnes jsem poprvé spal(a) celou noc, dnes jsem poprvé vyslovil(a) máma, dnes jsem poprvé vyslovil(a) táta, první zub. 

Holčičí a klučičí kartičky (poprvé jsem spal-a, vyslovil-a) jsou zvlášť - jedna je pro chlapečka a jedna pro holčičku. Jednoduše se použije ta, kterou potřebujete.

Koník/chrastítko od Šapitó -  plněné kvalitním dutým silanizovaným vláknem (100% polyester), které vyhovuje také alergikům. Z rubu jsou navíc podšité netkanou textilií, která brání prostupu jemného vlákna přes osnovu látky a tím zabraňuje možnému ulpívání vláken na rtech či ručkách dítěte. Oči jsou strojově vyšité. Rozměr: 15x15 cm

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.