V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Kombinace Milníkových kartiček s ponožkami Malá popleta a chrastítkem Šapitó - pro holčičky

2 hodnocení

Kombinace Milníkových kartiček pro zachycení nejdůležitějších momentů a pokroků děťátka od Nana party, krásných designových ponožek Malá popleta a chrastítka od Šapitó pro malé princezničky


  • Skladem
680 Kč
Kategorie: K narození miminka
 

Milníkové kartičky od Nana party pro zachycení nejdůležitějších momentů a pokroků děťátka. Děťátko se vyfotí s kartičkou, na kterou je možné dopsat datum. Jedná se o 24 krásných ilustrovaných kartiček v češtině. Kartičky jsou z kvalitního papíru, ručně řezané. Seznam kartiček: První fotka, první krok, první mrkvička, první přetočení na bříško, poprvé sedím, první slovo, poprvé stojím, první úsměv, první zoubek, dnes mi je 1 týden, dnes mám 1-11 měsíc(ů), dnes mi je 1 rok, dnes jsem poprvé spala celou noc, dnes jsem poprvé řekla máma, dnes jsem poprvé řekla táta. Kartičky jsou převázány růžovým motouzkem a uloženy v kvalitní krabičce od Studia Činčera. 

Chrastítko / hračka Zajíček z ateliéru Šapitó - originální chrastítko Zajíček, které je držitelem prestižního ocenění Správná hračka s pestrýma nohama z pruhovaného úpletu. Dlouhé nohy a uši umožňují rozmanitou hru, uzlování apod. Uvnitř tělíčka je chrastítko. Je ideální pro děti od 0 měsíců. Rozměr: cca 40 cm, materiál: 100% bavlna, fleece.  Jedná se o originální hračku vyrobenou v menších počtech, proto se barevnost a vzor může lehce lišit.

České designové ponožky Malá popleta udělají spoustu radosti při vybírání té vhodné kombinace ze třech trochu podobných "popletených" ponožek (velikost 0-6 měsíců)

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.