V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Dřevěný designový nočník Hačík v podobě tygříka, chrastítko Zajíček a pěstitelský sekt Stanley

2 hodnocení

Dřevěný designový nočník Hačík v kombinaci s chrastítkem zajíčkem od Šapitó a odrůdovým pěstitelským sektem Stanley vyrobeným tradiční metodou kvašením v lahvi - velmi vtipný a později vkusný a praktický dar, který pomůže později děťátku na cestě do světa bez plen.


  • Skladem
1 850 Kč
Kategorie: K narození miminka
 

Nočník Hačík tygřík- jedinečný dřevěný nočník Hačík svým designovým zpracováním splní funkci vtipného a vkusného originálního dárku a později bytového doplňku, který usnadní děťátku cestu do světa bez plen. 

Materiál: bříza, překližka šíře 15mm; samolepka: PVC fólie; vládací nočník: plast, PE Bralen; špunty na spodní desce: gumové; spojovací mat.: šroubky, sponky, tmel, lepidlo

rozměry: délka 39cm x šířka 30cm x výška 31,5cm, výška posezu 13,5cm

váha: 3,26kg

Nočník splňuje dle platné legislativy vyhlášku č.84/2001 Sb. Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let a navíc splňuje normu ČSN  EN 71-3 platnou pro hračky.

Chrastítko / hračka Zajíček z ateliéru Šapitó - originální chrastítko Zajíček, které je držitelem prestižního ocenění Správná hračka s pestrýma nohama z pruhovaného úpletu. Dlouhé nohy a uši umožňují rozmanitou hru, uzlování apod. Uvnitř tělíčka je chrastítko. Je ideální pro děti od 0 měsíců. Rozměr: cca 40 cm, materiál: 100% bavlna, fleece.  Jedná se o originální hračku vyrobenou v menších počtech, proto se barevnost a vzor může lehce lišit.

Sekt Stanley z vinařství Gotberg 2013 - odrůdový pěstitelský sekt z Ryzlinku rýnského je vyrobený ručně, tradiční metodou kvašením v láhvi a následným zráním na kvasničních kalech po dobu 17-ti měsíců. Vyznačuje se jemným kultivovaným perlením, barvou bílého zlata a příjemnou vůní čerstvých meruněk. Svěží odrůdově charakteristická chuť s osvěžující kyselinou. Obsah cukru: suchá; Zbytkový cukr: 9,0 g/l; Kyseliny: 7,8 g/l; Alkohol: 12,5 %; Bezcukerný extrakt: 25,8 g/l;  0,75l

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.