V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Balíček s kousátkem, ponožkami a milníkovými kartičkami pro kluky dárek k narození miminka

2 hodnocení

Krásný balíček s přírodním dřevěným kousátkem, ponožkami Malá popleta,  milníkovými kartičkami a plenou pro ty nejmenší


  • Skladem
780 Kč
Kategorie: K narození miminka
 

Milníkové kartičky od Nana party - pro zachycení nejdůležitějších momentů a pokroků děťátka. Děťátko se vyfotí s kartičkou, na kterou je možné dopsat datum. Jedná se o 24 krásných ilustrovaných kartiček v češtině. Kartičky jsou z kvalitního papíru, ručně řezané. Seznam kartiček: První fotka, první krok, první mrkvička, první přetočení na bříško, poprvé sedím, první slovo, poprvé stojím, první úsměv, první zoubek, dnes mi je 1 týden, dnes mám 1-11 měsíc(ů), dnes mi je 1 rok, dnes jsem poprvé spal/a celou noc, dnes jsem poprvé řekl/a máma, dnes jsem poprvé řekl/a táta. Kartičky jsou převázány růžovým nebo modrým motouzkem (dle pohlaví miminka) a uloženy v kvalitní krabičce od Studia Činčera. 

Přírodní dřevěné kousátko od Vintage Kids -  testované, certifikované dřevěné kousátko v ohledu bezpečnosti a jakosti. Sametově jemný povrch hračky. Kouzelná alternativa k moderním, plastikovým kousátkům. Dřevo a přírodní materiály učí děti oceňovat přírodní a zdravé prostředí. 

České designové ponožky Malá popleta udělají spoustu radosti při vybírání té vhodné kombinace ze třech trochu podobných "popletených" ponožek (velikost 0-6 měsíců)

Látková plena: 70x70 cm; potisk zvířátka v lese; 100% bavlna

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.