V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Album Náš zázrak s plenkou a dřevěným kousátkem

2 hodnocení

Krásné vzpomínkové album pro děťátko v kombinaci s dřevěným kousátkem a plenkou pro nejmenší


  • Skladem
820 Kč
Kategorie: K narození miminka
 

Album NÁŠ ZÁZRAK - album z velice kvalitního papíru a s kroužkovou vazbou, která umožňuje příjemné a jednoduché vepisování vzpomínek, navíc také např. odstranění stránek, které nevyhovují, či poměrně snadné vložení stránek vlastních. Do alba je možné vlepovat tématické fotografie, , či udělat otisk nožičky a ručičky děťátka, na které jsou zde také vyhrazené strany. Album je barevně určeno pro všechna pohlaví, je tedy ideální i jako připravený dárek do porodnice,  či k nákupu ještě v období těhotenství. Nemusíte se bát, album neobsahuje žádná cizí bříška, fotky jiných miminek, reklamy, apod. 

Celé album je možné si prolistovat přímo na http://katalog.usmevmaminkam.cz/nas-zazrak-1/FLASH/index.html .  Jedná se o jedinečné album z velice kvalitního papíru a s kroužkovou vazbou. Tato vazba Vám umožňuje velmi příjemné a jednoduché vepisování vzpomínek, navíc také např. odstranění stránek, které Vám nevyhovují, či poměrně snadno vložit nějaké vlastní. Do alba je možné vlepovat také tématické fotografie, pro které je zde speciální prostor, či udělat otisk nožičky a ručičky děťátka, na které jsou zde také vyhrazené strany. Album je barevně určeno pro všechna pohlaví, je tedy ideální i jako připravený dárek do porodnice,  či k nákupu ještě v období těhotenství. Nemusíte se bát, album neobsahuje žádná cizí bříška, fotky jiných miminek, reklamy, není zničeno logem vydavatele ani čárovým kódem. Je tedy skutečně o Vás a Vašem drobečkovi. 

Formát 210x210mm, počet stran 30+obálka, kroužková vazba.

Přírodní dřevěné kousátko od Vintage Kids -  testované, certifikované dřevěné kousátko v ohledu bezpečnosti a jakosti. Sametově jemný povrch hračky. Kouzelná alternativa k moderním, plastikovým kousátkům. Dřevo a přírodní materiály učí děti oceňovat přírodní a zdravé prostředí. 

Látková plena: 70x70 cm; potisk zvířátka v lese; 100% bavlna

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.