V době od 3.7. do 20.7.2019 jsme na dovolené - veškeré objednávky budou vyřízeny poté. Děkujeme za pochopení OUT OF BOX

Dřevěný designový nočník Hačík v podobě tygříka a chrastítko Zajíček od Šapitó

2 hodnocení

Dřevěný designový nočník Hačík v kombinaci s chrastítkem zajíčkem od Šapitó - velmi vkusný a praktický dar, který pomůže děťátku na cestě do světa bez plen.


  • Skladem
1 550 Kč
Kategorie: Děti
 

Nočník Hačík tygřík- jedinečný dřevěný nočník Hačík svým designovým zpracováním splní funkci vtipného a vkusného originálního dárku a později bytového doplňku, který usnadní děťátku cestu do světa bez plen. 

Materiál: bříza, překližka šíře 15mm; samolepka: PVC fólie; vládací nočník: plast, PE Bralen; špunty na spodní desce: gumové; spojovací mat.: šroubky, sponky, tmel, lepidlo

rozměry: délka 39cm x šířka 30cm x výška 31,5cm, výška posezu 13,5cm

váha: 3,26kg

Nočník splňuje dle platné legislativy vyhlášku č.84/2001 Sb. Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let a navíc splňuje normu ČSN  EN 71-3 platnou pro hračky.

Chrastítko / hračka Zajíček z ateliéru Šapitó - originální chrastítko Zajíček, které je držitelem prestižního ocenění Správná hračka s pestrýma nohama z pruhovaného úpletu. Dlouhé nohy a uši umožňují rozmanitou hru, uzlování apod. Uvnitř tělíčka je chrastítko. Je ideální pro děti od 0 měsíců. Rozměr: cca 40 cm, materiál: 100% bavlna, fleece.  Jedná se o originální hračku vyrobenou v menších počtech, proto se barevnost a vzor může lehce lišit.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.